Навчальний процес

Завдання і зміст освітнього процесу в  закладі дошкільної освіти визначається  Базовим компонентом дошкільної освіти і реалізується комплексною освітньою програмою «Дитина в дошкільні роки».

Одночасно використовуються варіативні програми, визначені переліком програм, підручників і навчальних посібників, рекомендованих МОН для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

Педагогічний колектив закладу дошкільної освіти разом з батьками та громадськістю спрямовує свою діяльність у наступному навчальному 2019 – 2020 році на вирішення обласного науково-методичного проекту “Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства”  V підсумковий етап та продовжує роботу щодо запровадження інклюзивної форми навчання :
  • використовувати різні види артотерапевтичних методик в корекційній роботі з дітьми з особливими освітніми потребами та оздоровчо – профілактичні заходи для покращення логопедичного та психомоторного статусу дитини;
  • застосовувати особистісно – орієнтовані методи навчання з урахуванням індивідуальних особливостей навчально – пізнавальної діяльності дітей;
  • забезпечити психолого – педагогічний супровід навчання батьків дітей з особливими освітніми потребами;
  • проводити роз’яснювально – просвітницьку роботу з батьківською громадою щодо толерантного ставлення до дітей з особливими освітніми потребами.

Визначає такі річні задачі:

1. Формувати в дітей ціннісне ставлення до довкілля – природного й соціального,  відповідальної громадської позиції, вміння жити в гармонії зі світом.

2. Створювати сучасний освітній простір комфортний, розвивальний, безпечний і    мотиваційний, формуючий ціннісні життєві навички дітей.

3. Здійснювати оптимізацію дій команди психолого – педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами.