Правила прийому до КЗДО №43 ДМР

Електронна система запису дітей

На виконання ропорядження Кабінету Міністрів України від 18.07.2012 р. № 514-р “Про затвердження плану заходів з впровадження Ініціативи “Відкритий Уряд”, рішення колегії Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України від 27.09.2012 р. “Про стан та перспективи розвитку дошклільної освіти», наказу головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 25.10.2012 № 877/0/212-12 «Про запровадження електронної реєстрації дітей дошкільного віку до дошкільних навчальних закладів області», відповідно до п.3.10 Положення про порядок набору,обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до дошкільних навчальних закладів міста Дніпра, затвердженого розпорядженням міського голови від 15.02.2016 №60-р, та з метою створення єдиної інформаційної бази дошкільних навчальних закладів області, прозорості процесу влаштування дітей дошкільного віку до  закладів дошкільної освіти, у закладі працює електронна система запису дітей.

Шановні батьки!

Ви маєте можливість подати заявку на реєстрацію Вашої дитини до  закладу через мережу Інтернет.
Для подачі заявки щодо реєстрації спочатку необхідно зареєструватися на сайті. Для цього Вам необхідно вийти на портал Дніпровського освітнього центру за посиланням:

Порядок зарахування дітей до закладу дошкільної освіти
      Зарахування дітей до закладу дошкільної освіти здійснює директор упродовж календарного року згідно електронної реєстрації. Зарахування дитини до закладу здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють. Вони також мають пред’явити:
- свідоцтво про народження дитини;
- медичну довідку про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;
-  форма первинної облікової документації №063/о (Карта профілактичних щеплень);
- документи для встановлення пільг:

• дітям  - сиротам та дітям позбалених батьківського піклування, що перебувають у сімях гроимадян;
  • дітям з малозабезпечених сімей;
  • дітям з інвалідністю;
  • дітям потерпілих від Чорнобильської катастрофи;
  • дітям, батьки яких є учасниками бойових дій, та осіб, які захищали незалежність, суверінітет та територіальну цілісність України.
  • дітям з числа внутрішньо переміщених осіб;
  • логопедичних груп «А», ППР, «В» (підстава: висновок інклюзивно-ресурсного центру про комплексну  психолого – педагогічну оцінку розвитку дитини );

50% знижки

•  за харчування дітей з багатодітних сімей.