Витяг з плану

на 2018 - 2019 н.р.

МЕТОДИЧНА РОБОТА З КАДРАМИ

Удосконалення професійної творчості.

Підготувати і провести педагогічні ради:

«Основні орієнтири нового навчального року у формуванні різнобічно розвиненої особистості».

1. Виконання рішень попередньої педради (інформація).
  2. Підведення підсумків літньої оздоровчої кампанії (інформація).
  3. Інтерактивне спілкування: «Основні напрямки організації роботи закладу дошкільної освіти на 2018-2019 н.р. інструктивно-методичні рекомендації МОН України, лист МОН України від 13.06.2018 №1/9-386».
  4. Обговорення і затвердження плану роботи на 2018-2019 н.р.
  5. Ознайомлення з перспективним планом атестації і проходження курсової перепідготовки педагогів (інформація).

«Про сучасні аспекти взаємодії дитячого садка і сім`ї щодо гармонійного розвитку особистості».

1.  «Про виконання рішень попередньої педагогічної ради». (інформація)
  2. «Про нормативно-правові документи щодо організації співпраці з батьками дітей дошкільного віку на сучасному етапі».(правовий аспект)
  3. «Працюємо з батьками в єдиному просторі». (експрес інформація)
  4.  «Я презентую». (аукціон сучасних форм взаємодії з батьками)

«Мовленнєвий розвиток дошкільників – запорука їхньої наступної успішності».

1.  «Аналіз виконання рішень попередньої педагогічної ради». (інформація)
  2. «Актуальність проблеми мовленнєвого розвитку». (доповідь)
  3. «Сучасні підходи до мовленнєвого розвитку дошкільників та вплив художньо-мовленнєвої діяльності на всебічний розвиток особистості».(довідка за підсумками тематичного контролю)
  4. «Використання сучасних освітніх технологій для розвитку мовлення дошкільників». (майстер-клас)
  5. «Вправний язичок». (виставка дидактичних розвивальних ігор, посібників, спрямованих на розвиток мовленнєвих та комунікативних умінь дітей)

«Результат роботи – життєва компетентність дошкільника».

1. Про виконання рішень попередньої педагогічної ради. (інформація)
  2. Про підсумки роботи педагогічного колективу над обласним науково-методичним проектом «Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства». (презентація)
  3. Сформованість ключових компетентностей випускників ДНЗ – складова успішного навчання. Наслідки моніторингу виконання освітньої програми «Дитина в дошкільні роки». (інформація)
  4. Організація літньої оздоровчої кампанії. (банк ідей)