14 лип. 2022

Телефони «гарячих ліній» та відповідних організацій/органів, до яких може звернутись особа у випадках насильства, в тому числі домашнього

Інформація щодо профілактики та виявлення випадків домашнього насильства
9 черв. 2021

Звіт завідувача за 2020/2021 н.р.

09.07.2021 р. о 17:30 відбудеться звіт завідувача закладу в офлайн форматі з дотриманням карантинних вимог.
2 трав. 2019

Писанкове дерево розцвітай - Хай приходить Свято у рідний край!

02.05.2019 в ДНЗ №43 відбулося світле свято - Великдень.
7 бер. 2019

Квіти залу прикрашают, малюки жінок вітають

У березні традиційно відзначаємо Свято весни, мами і всіх жінок.
20 лют. 2019

Педагогічна рада

Тема : "Формуємо та розвиваємо українське мовлення дітей " Мета: Активізувати творчий потенціал педагогів, стимулювати їх до використання нетрадеційних підходів для розвитку українського мовлення дошкільників; розширювати обізнаність щодо методів, прийомів розвитку українського мовлення дітей; спонукати до професійних пошуків.
23 жовт. 2018

Осіння дискотека

Як можна привітати осінь? Влаштувати концерт, пограти в ігри, інсценувати казку або ж ... потішити малят, організувавши запальну осінню дискотеку! На ній, звісно, знайдеться місто і для ігор, і для пісень, і для таночків, і для чарівних перетворень.
4 жовт. 2018

День психологічної служби системи освіти Дніпропетровщини

Обласна конференція присвячена професійному святі "День психологічної служби"
4 жовт. 2018

День психологічної служби системи освіти Дніпропетровщини

Проведення майстер-класу практичним психологом Компаніченко Л.П.
14 черв. 2018

Спортивне свято "Футбол - моя улюблена гра"

Футбол -- це завжди таємниця, завжди загадка. Дзвінкий, шкіряний м`яч кличе нас на спортивні майданчики, на зелені галявини позмагатися з друзями в спритності та майстерності.
1 черв. 2018

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей. Водночас це свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомогає твердо стати на ноги.