Історія

Комунальний заклад освіти “Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 43 комбінованого типу” “Теремок
Дніпровської міської ради

Завідувач Тищенко Валентина Олексіївна

«Теремок» був заснований у 1984 році відомством Придніпровської залізниці, розрахований на 12 вікових груп зі спальними кімнатами. З 2001 року по січень 2017 року підпорядковувався відділу освіти Самарської районної  у  м. Дніпропетровську ради.З січня 2017 року підпорядковується департаменту гуманітарної політики управління освіти Дніпровської міської ради.
     Дитячий садок знаходиться у північній частині міста в районі підприємств Придніпровської залізниці. Садочок оточений зеленим масивом ­­сосен.  Кожна вікова   група   має    окремий   ізольований    майданчик із тіньовим навісом. Ігрове обладнання на ділянках відповідає росту та віку дітей, є майданчик   зі   спортивно – ігровим    обладнанням. Багато уваги в дошкільному навчальному закладі приділяється оформленню ландшафту території. При активній допомозі батьків завезено чорнозем, каміння, висаджено кущі, квіти, оформлені рабатки, альпійську гірку.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 17.05.2006 року за № 374 на базі дошкільного навчального закладу № 43 м. Дніпропетровська в період з 2006 року - по 2012 рік здійснювалася дослідно-експериментальна робота
за темою: «Розробка моделі управлінської діяльності дошкільного навчального закладу комбінованого типу в умовах формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя засобами фізичного та корекційного виховання дітей».

Результатом експериментальної діяльності стало:

1.     Створена нова модель управлінської діяльності дошкільного навчального закладу комбінованого типу «Школа сприяння здоров’ю» для здійснення його успішного функціонування у тісній співдружності з сім’єю та соціальним середовищем.
2.     Розроблений та реалізується механізм медико-психолого-педагогічного супроводу дітей з вадами мовлення та порушенням психофізичного розвитку.