Програми та компоненти

Навчально-виховний процес у дошкільному закладі спрямований  на реалізацію завдань Державного стандарту дошкільної освіти України - Базового  компоненту дошкільної освіти.

Зміст освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі реалізується відповідно до вимог комплексної освітньої програми «Дитина в дошкільні роки» наук. кер. К.Л.Крутій.

В спеціалізованих групах використовуємо:

для дітей з порушенням психологічного розвитку: програму розвитку, навчання та виховання дітей дошкільного віку із затримкою психічного розвитку від 3 до 7 років "Віконечко". Т.В.Сак.

Для дітей з вадами мовлення:

програмно-методичний комплекс Л.І. Трофименко "Корекційне навчання з розвитку мовлення дітей старшого дошкільного віку із загальним недорозвитком мовлення"; програмно-методичний комплекс Ю.В.Рібцун "Корекційна робота з розвитку мовлення дітей з фонетико-фонематичним недорозвитком мовлення п`ятого року життя".

Для дітей групи короткотривалого перебування:

освітня програма для дітей старшого дошкільного віку(2017р.) наук. кер. Т.О.Піроженко "Впевнений старт".

В закладі реалізуються парціальні освітні програми:

«Казкова фізкультура» програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку М.Єфименко;

«Про себе треба знати, про себе треба дбати» програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності. (авт.Т.А.Лохвицька);

«Україна – моя Батьківщина» програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку. (авт. І.І.Кичата, О.М.Каплуновська, Ю.М. Палець);

«Горизонтальний пластичний балет» програма з фізкультурно-корекційної работи у дошкільних навчальних закладах за авторською естетико-оздоровчою системою.(авт. М.М.Єфименко, Ю.В.Мельниченко);

«Вчимося жити разом» програма з розвитку соціальних навичок ефективної взаємодії дітей від 4 до 6-7 років. (авт. Т.О.Піроженко, О.Ю.Хартман);

"Українське дошкілля" програма розвитку дитини дошкільного віку (авт.О.І.Білан., Л.М.Возна, О.Л.Максименко, Овчаренко Л.Р.,Руханська Л.С.,Самсін В.Р.);

"Скарбниця моралі" програма з морального виховання дітей дошкільного віку (авт. Лохвицька Л.В.)

«Англійська мова для дітей дошкільного віку» програма та методичні рекомендації (авт. І.А.Кулікова, Т.М.Шкваріна);

«Дитяча хореографія» (авт. А.С.Шевчук);

«Шаховими стежинами» програма та методичний посібник з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи (уклад. В.І.Купрієнко, О.Ю.Ходосенко, О.Д.Сандакова);.

«Радість творчості» програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку(авт. Р.М.Борщ, Д.В.Самойлик);